Studijos užsienyje – vienas svarbiausių sprendimų tavo gyvenime!

Rugsėjo 25 dieną III – IV gimnazijos klasių mokiniai diskutavo su studijų užsienyje koordinatoriumi iš Kastu. International organizacijos. Svečias patikino, kad studijas užsienyje renkasi tie, kurie nenori gyventi uždarame narvelyje, priešingai – nori keliauti ir nebijo iš gyvenimo pasiimti daugiau bei užsitikrinti puikias karjeros galimybes.  Mokiniai sužinojo, kad planuodami savo ateitį gali kreiptis į profesionalius Kastu studijų užsienyje koordinatorius ir gauti nemokamas konsultacijas apie universitetų bei specialybių pasirinkimą pagal savo asmenybę, stojimo proceso organizavimą ir administravimą. Susitikimo metu mokininiai dalyvavo žaidime „Laimėk kelionę į užsienio šalį“ – laimingasis iš mūsų gimnazijos paaiškės spalio pradžioje.

Ugdymo karjerai organizatorė psichologė Janina Kuncienė