Jauskis užtikrintai rinkdamasis savo ateitį!

Šių metų rugsėjo 24 dieną, per septintą pamoką, III – IV gimnazijos klasių mokiniai susitiko su KALBA.LT studijų užsienyje koordinatoriumi. Svečias kalbėjo tema „Kaip sėkmingai pasirinkti karjerą?“ bei išvardino, kokias paslaugas minėta organizacija teikia mokiniams. „Esame pasiruošę padėti tau suprasti ir atpažinti savo gabumus bei gebėjimus, pasirinkti būsimos „studijų kelionės“ tikslą ir sėkmingai keliauti pirmyn“ – kalbėjo Lietuvoje didžiausią patirtį turinčios edukacijos įmonės atstovas. Mokiniai sužinojo, kad planuodami savo ateitį gali kreiptis į profesionalius Kalbos studijų užsienyje koordinatorius. Apie tai, kodėl verta studijuoti užsienyje, organizacijos kūrybinė komanda paruošusi visą reikalingą informaciją: kokį universitetą rinktis, kada teikti dokumentus, kokios finansavimo galimybės. Paskaitos pabaigoje mokiniai buvo pakviesti į Kauno Žalgirio arenoje vyksiančią nemoką studijų užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2019“.

Ugdymo karjerai organizatorė psichologė Janina Kuncienė