Pasaulinė tvarkymosi diena

„Pailsėkite, praleiskite laiką gamtoje, pabendraukite! Kartu mes galim švariau ir daugiau!“ Tokiais šūkiais Lietuva pasitiko Pasaulinę tvarkymosi dieną (World cleanup day), kurioje šiemet dalyvavo daugiau kaip 150 pasaulio valstybių. Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat neliko abejingi šiai akcijai. Rugsėjo 20 dieną, penktadienį, 12 val. mokyklos kieme rinkosi II – IV klasių savanorių komanda. Dvidešimt gimnazistų tvarkė Žvėrinčiaus miško poilsiavietes ant Nemuno kranto. Saugodami aplinką nuo plastiko, didžiąją šiukšlių dalį mokiniai rinko ne į šiukšlių maišus, o į senus antklodžių užvalkalus. Smagu, kad gimnazijos savanorių niekada nereikia raginti ir įrodinėti, kad Lietuvoje dar yra daug darbų, kurie laukia jaunų rankų.

Savanorių būrelio vadovė Virginija Pėčelienė