„Kasdienybės metamorfozės“ – savęs paieškos ir klausimai, neduodantys ramybės…

Rugsėjo 12 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre atidaryta „Žiburio“ gimnazijos II klasės mokinio Arno Rasimavičiaus grafikos darbų paroda „Kasdienybės metamorfozės“. Anot paties Arno, „Kasdienybės metamorfozės“ – tai formas, šešėlius, linijas įgavę būsenos, prasiveržiančios piešiniuose“, nes „per pašėlusį tempą ir nuolatinį skubėjimą dažnai nėra kada stabtelėti, atsigręžti į save ir pagalvoti, ar šią akimirką aš vis dar esu toks, koks buvau prieš valandą ar dieną.“
Parodos atidarymo proga Arną sveikino ne tik būrys draugų, artimieji, pirmoji mokytoja Arno mama Ilona Rasimavičienė, papasakojusi apie pirmuosius Arno žingsnius dailėje, dailės mokytojai Vladas Tranelis, Dalia Dragūnienė, skatinę įgyvendinti idėjas, smagu, kad jaunojo menininko kūryba rūpi ir Prienų rajono savivaldybės atstovams. Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis linkėdami kūrybinės sėkmės džiaugėsi, kad Prienuose yra tokių jaunų talentingų žmonių, išreiškė viltį, kad jaunasis menininkas nepamirš gimtojo miesto. Jaukią aplinką padėjo sukurti Arno draugas gimnazistas antrokas Nojus Kondrotas, jo griežiamos melodijos užbūrė parodos lankytojus. Arno kūryba jau papuošė vienos Prienų verslo įmonės pastato sieną. Beje, Arnas yra Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto respublikinio piešinio / idėjos konkurso „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas, vanduo“ (2019) Grand Prix laimėtojas, rajoninių ir respublikinių dailės olimpiadų, jaunųjų dizainerių konkursų laimėtojas ir laureatas, už pasiekimus apdovanotas švietimo, mokslo ir sporto ministro A. Monkevičiaus, Prienų rajono savivaldybės mero A. Vaicekausko bei Švietimo skyriaus vedėjo R. Zailsko padėkomis.
Kviečiame aplankyti Arno grafikos darbų parodą „Kasdienybės metamorfozės“, kuri veiks iki spalio 5 dienos Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.

Atėnė Žukovaitė, IV A klasės mokinė
Nuotraukos Paulinos Mozūraitės ir Atėnės Žukovaitės