Mokymasis netradicinėse erdvėse

Birželio 14 dienos rytą II-III klasių mokiniai, lydimi biologijos mokytojų V. Šiugždinienės ir R. Kučinskienės,  išvyko į Kauną. Pirmiausiai  aplankėme LSMU anatomijos muziejų. Jaunieji biologai galėjo iš arčiau pamatyti žmogaus organus, pjaustytas galūnes, kaulus, protezus ir daugelį kitų įdomių, kasdien nematomų dalykų. Įdomus faktas: 80% ekspozicijos – tikri kaulai bei organai! Po ekskursijos anatomijos muziejuje žygiavome  į  Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Tai lyg didelis zoologijos sodas, tik gyvūnai jame sustingę, nejudantys. Muziejuje buvo galima pamatyti  sausumos, vandens ir  oro visų žemynų gyvūnus. Ekskursija mokiniams paliko didelį įspūdį ir leido labiau pažinti  žmogaus organizmą  bei pamatyti įvairiausius pasaulio gyvūnus iš labai arti.

Rimgailė Aleksynaitė,  III kl. mok.
Nuotraukos Danielos Gužaitės, III kl. mok.