Projektas „Įvairovė džiugina-sportuok su mumis“

Antradienį „Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje vyko pirmosios projekto „Įvairovė džiugina-sportuok su mumis“ baudų ir tritaškių metimo varžybos.
Baudų metimo varžybose geriausiai sekėsi ketvirtokams – pirmąją vietą iškovojo L. Šelmys, antrąją – K. Brūzga, trečiąją – R. Kavaliauskas.
Tritaškių varžybose sėkmė lydėjo trečioką E. Balčiūną, kuris ir iškovojo I-ąją vietą, antrąją užėmė L. Šelmys ir trečiąją – antrokas J. Dagilis.
Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Tinklinis, tinklinis

Pirmadienį Prienų KKSC sporto salėje vyko Prienų rajono mokinių salės tinklinio varžybos. Šiose varžybose mūsų gimnazijos garbę gynė 5 komandos.
Jaunučių mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo mūsų gimnazijos komanda, antra liko Jiezno gimnazijos komanda.
Jaunučių berniukų grupėje po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komanda, antrąją vietą – „Žiburio“ gimnazijos komanda, trečiąją-Jiezno gimnazijos komanda.
Jaunių merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Jiezno gimnazijos komanda, antrąją – „Žiburio“ gimnazijos komanda, trečiąją – Stakliškių gimnazijos komanda.
Jaunių vaikinų grupėje pirmąją vietą užėmė „Žiburio“ gimnazijos I-a komanda, antrąją vietą – „Žiburio“ gimnazijos II-a komanda, trečiąją vietą – Jiezno gimnazijos komanda.Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais.

D.Šklėriūtė, kūno kultūros mokytoja