O mes vis judam

Mūsų gimnazijos komanda dalyvavo Prienų rajono mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybose. Labai liūdna, bet šiose varžybose savo amžiaus grupėje buvome vieni. Aišku, buvome pirmi, iškovojome teisę ginti rajono garbę Lietuvos respublikos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose. Šiose varžybose dalyvavo 32 komandos, o mūsų komanda iškovojo garbingą 11-ąją vietą.

Praėjusį penktadienį naujame Prienų stadione vyko Prienų rajono ir Birštono mokyklų žaidynių atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose ir merginų ( M. Damynaitė, E. Valatkevičiūtė, A. Volungevičiūtė, G. Marcinkevičiūtė, O. Dičkutė, K. Maskvytytė),ir vaikinų ( A. Zagurskas, T. Mikalauskas, S. Bartulis, L. Šelmys, D. Matukaitis, E. Butkus) komandos iškovojo I-ąsias vietas ir gegužės 31 dieną gins rajono garbę Lietuvos respublikos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose.

Šiose varžybose gana aukštus rezultatus pasiekė D. Matukaitis (1000 m. bėgimas – 2,48), E.Butkus (3,08) Asmeninį rezultatą pagerino M. Damynaitė (1000 m. -3,50).

Nudžiugino ir 100 m. bėgę K. Maskvytytė – 14.76 ir S. Bartulis – 12,60, 400 m. distancijoje E. Valatkevičiūtė – 1,14, A. Zagurskas – 0,57 ir T.Mikalauskas – 0,59. Šuolio į tolį sektoriuje nenugalima buvo A. Volungevičiūtė 4,47.

Dalia Šklėriūtė, kūno kultūros mokytoja
Nuotraukos iš asmeninių archyvų