Gimnazistai dalyvavo Nacionalinės teisinių žinių olimpiados II etape Vilniuje

Lietuvoje jau ketvirtą kartą organizuota Nacionalinė teisinių žinių olimpiada 9-12 klasių mokiniams. Prie iniciatyvos kiekvienais metais prisijungia vis daugiau mokyklų ir mokinių: šiemet pirmame etape dalyvavo 89 mokyklos ir apie 1200 mokinių. Šių metų olimpiados akcentas – teisė ir technologijos. Olimpiada vyksta dviem turais: pirmasis – mokyklose, antrasis – Mykolo Riomerio universitete. Surinkę nustatytą balų skaičių I etape mokiniai kviečiami dalyvauti respublikiniame ture Vilniuje. Kartu su 300 geriausiųjų varžytis II ture balandžio 12 dieną į Mykolo Riomerio universitetą vyko ir trys gimnazistai: I d kl. mokinė Karolina Maskvytytė ir gimnazijos antrokai -Dovydas Juodsnukis ir Ieva Juodsnukytė. Mokiniai klausė paskaitų, atliko testus, analizavo įvairias teisines situacijas, o juos atlydėjusiems mokytojams buvo organizuota diskusija „Kaip mokykloje galima stiprinti teisinį švietimą?“

Teisinės žinios tikrai reikalingos ir praverčia kiekvienam. Dalyvaudami olimpiadoje, gimnazistai pagilino savo turimas žinias, praplėtė akiratį. O Karolinai iki olimpiados nugalėtojų pritrūko vos dviejų taškų. Šaunuolė!

Istorijos mokytoja Vilija Juodsnukienė