Geriausi respublikos jaunieji istorikai rinkosi Druskininkuose

2019 m. balandžio 12 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko XXIX respublikinė Lietuvos mokinių istorijos olimpiada „Tauta be valstybės: Lietuva 1940-1990“ Į olimpiadą atvyko 79 respublikos mokiniai ir juos lydintys mokytojai. Prienų rajonui atstovavo Prienų „Žiburio“ gimnazijos IVa klasės mokinys Mantas Bublys ir jį konsultavusi istorijos mokytoja metodininkė Vida Degutytė. I etape visi mokiniai sprendė mišrų testą. Kol buvo skaičiuojami testo rezultatai, mokiniams ir mokytojams buvo suorganizuota labai įdomi ekskursija po Druskininkų miestą.
Džiugu, kad Mantas Bublys su kitais mokiniais pasidalino 21-24 vietas ir jam pritrūko tik 1 balo, kad patektų į superfinalą (iš 116 taškų jis surinko 72), tiek pats mokinys, tiek mokytoja pasiektu rezultatu liko labai patenkinti.

Istorijos mokytoja Vida Degutytė
Nuotraukos V. Degutytės