Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinės – tarptautinės konferencijos „Gamtamokslinis ugdymas – iššūkiai ateities mokyklai“ dalyvės

Balandžio 10 d. Dija Revinskaitė ir Felicija Balčiukynaitė su biologijos mokytoja Rasa Kučinskiene dalyvavo Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Gamtamokslinis ugdymas – iššūkiai ateities mokyklai“. Jos tikslas – skatinti aktyvų ir efektyvų mokinių, mokytojų, mokslininkų, edukacinių priemonių gamintojų bei užsienio mokyklų bendradarbiavimą kartu atliekant tiriamąją veiklą ir dalijantis gerąja patirtimi.
Išklausėme pranešimus apie gamtamokslinio ugdymo patirtis Oksfordo d’Overbroeck‘s mokykloje (MrJaimie Tarrell, UK), Amsterdamo licėjuje (licėjaus rektorius Roell Schonveld ), Vokietijos mokslininkas Jaan Aru skaitė pranešimą apie mobiliųjų telefonų poveikį smegenims „Lankstus protas: pagrindinės technologijos ugdymui(-si) slypi mūsų smegenyse“. VU laboratorijoje atlikome tiriamąjį darbą „Bestuburių reakcija į aplinkos veiksnius“.
Prienų „Žiburio“ gimnazijos moksleivės Biologijos sekcijoje skaitė pranešimą „Grūdinių kultūrų tyrimas sausros sąlygomis“. Konferencijos dalyvių tiriamieji darbai bus informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“.

Dija Revinskairė, II d kl.
Nuotraukos Felicijos Balčiukynaitės, IId kl.