Lietuvos mokyklų žaidynių badmintono varžybos

Prienų KKSC salėje vyko Prienų rajono mokyklų badmintono varžybos. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos. Merginų komanda – R.Radžiūnaitė ir T.Petraškaitė – užėmė I-ąją vietą ir iškovojo teisę ginti rajono garbę Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse badmintono varžybose. Vaikinų komanda – Julijus Gečas, Nojus Šabasevičius – iškovojo II-ąją vietą. Komandos buvo apdovanotos medaliais ir diplomais.
Šeštadienį Tauragėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės badmintono varžybos. Šiose varžybose mūsų rajono garbę gynė Prienų „Žiburio“ gimnazijos merginų ir Balbieriškio vaikinų komandos. Prienų „Žiburio“ gimnazijos merginų ir Balbieriškio vaikinų komandos iškovojo V-ąsias vietas. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi žiburietei Rasai Radžiūnaitei, kuri vienetų varžybose iškovojo III-ąją vietą.

Dalia Šklėriūtė, kūno kultūros mokytoja
Nuotraukos autorės