Sporto savaitė

Vasario 21 dieną Prienų kultūros centre buvo apdovanoti geriausi Prienų rajono sportininkai. Mero padėkomis ir šakočiais buvo apdovanota mūsų gimnazijos lauko teniso komanda, Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinėse varžybose iškovojusi 6-ąją vietą, ir kroso estafečių komanda Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinėse varžybose iškovojusi 9-ąją vietą.
Vasario 22 dieną Birštono kurhauze „Obuolio“ apdovanojimai ir rėmėjų prizai buvo įteikti Miglei Damynaitei ir Danieliui Matukaičiui.
Kovo 6 dieną Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko Ladygolo futbolo varžybos. Mūsų gimnazijos merginų komanda 0:1 pralaimėjo Bukonių pagrindinės mokyklos komandai, 1:0 įveikė Kauno “Vyturio“ gimnazijos komandą.
Kovo 11-ąją mūsų gimnazijos sportininkai dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgime. Geriausiai sekėsi D. Matukaičiui , kuris 2000 m. distancijoje V-19 amžiaus grupėje iškovojo II-ąją vietą. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo medaliais.

Dalia Šklėriūtė, kūno kultūros mokytoja ekspertė
Nuotraukos iš asmeninio archyvo