Geriausi rajono dailininkai „Žiburyje“

Vasario 27 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados II – asis etapas. Į jį susirinko mokiniai iš viso Prienų rajono. Olimpiados tema „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus“.
Mūsų gimnazijai atstovavo lII a klasės mokinė Augustė Volungevičiūtė, atlikusi namų darbų užduotį „ Viežlybi lietuviai“ ir l b klasės mokinys Arnas Rasimavičius su namų darbu „Metamorfozė“. Olimpiados metu per dvi valandas mokiniai turėjo sukurti kitą kūrinį olimpiados tema.
Džiaugiamės, kad abu dailės mokytojos Ilonos Rasimavičienės mokiniai tapo olimpiados prizininkais. Augustė Volungevičiūtė sukūrė kompoziciją „Sugrįžimas“ ir užėmė II- ąją vietą, Arnas Rasimavičius – kompoziciją „Difuzija“ ir užėmė I- ąją vietą. Arnas Rasimavičius gegužės mėnesį dalyvaus respublikinėje dailės olimpiadoje Mažeikiuose ir atstovaus Prienų rajono mokykloms.

A.Volungevičiūtė III a kl.
Nuotraukos iš asmeninio archyvo