Užgavėnės gimnazijoje

Kovo 5-tą dieną Prienų ,,Žiburio’’ gimnazijoje mokiniai šventė Užgavėnes. Ryte linksmą nuotaiką sukūrė GMS prezidentas A. Grumadas ir gimnazijos seimo narys N.Kandrotas. Jie atėjusius į mokyklą mokinius pasitiko, muzika aidėjo visame pirmame mokyklos aukšte. Ilgųjų pertraukų metu skambėjo linksmos liaudies dainos, GMS kvietė šokti kieme, čia pat buvo kepami blynai su uogiene, mokiniai vaišinosi šilta arbata. Penktosios pertraukos metu gimnazistai neišsigando apsiniaukusio dangaus ir žiemą vijo bei pavasarinę šilumą šaukė, degino vieną pagrindinių Užgavėnių atributų – Morę. Taip pat šios šventės proga kiekvienas galėjo dalyvauti mokytojo V.Petraškos vykdytame iššūkyje ir laimėti fizikos dešimtuką.
Džiugu, jog lietuvių šventės ir papročiai svarbūs mūsų gimnazijos mokiniams.

Ugnė Karpavičiūtė, III kl. mok.