Istorijos olimpiados II-ame etape triumfavo žiburiečiai

Vasario 26 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko istorijos olimpiados II etapas. Į jį susirinko 49 mokiniai iš viso Prienų rajono. Olimpiados tema „Tauta be valstybės. Lietuva 1940-1990 metais“
Absoliučiu olimpiados nugalėtoju tapo mūsų gimnazijos IV a kl. mokinys Mantas Bublys (mokyt. V. Degutytė). Jis dalyvaus ir III-ame istorijos olimpiados etape, kuris vyks Druskininkuose.
IV klasių grupėje II-ą vietą laimėjo IV d kl. mokinė Eglė Zujūtė (mokyt. I. Teišerskienė).
Iš III-ų klasių mokinių šauniausiai pasirodė III d klasės mokinys Rokas Andriulevičius (mokyt. V. Juodsnukienė), antrąją vietą užėmė Eglė Vinskaitė (mokyt. V. Juodsnukienė).
II-ų (10) ir I-ų (9) klasių grupėje visas prizines vietas užėmė „Žiburio“ gimnazijos mokiniai: I vieta – II d kl. mokinys Jaunius Dagilis (mokyt. V. Degutytė), I d kl. mokinė Karolina Maskvytytė (mokyt. V. Juodsnukienė).
II vieta – II d kl. mokinė Ieva Juodsnukytė (mokyt. V. Degutytė), I d kl. mokinys Nojus Kochanauskas (mokyt. V. Juodsnukienė).
III vieta – II b kl. mokinė Laura Bublytė (mokyt. I. Teišerskienė), I b kl. mokinys Arnas Rasimavičius (mokyt. V. Juodsnukienė).

V. Degutytė, istorijos mokytoja metodininkė
Nuotraukos A. Damukaitytės, IV kl. mok.