Gimnazistai – technologijų olimpiados II-ojo etapo nugalėtojai

Vasario mėn. ,,Žiburio“ gimnazijoje vyko Prienų rajono technologijų olimpiada. Joje mūsų gimnazijai atstovavo l a klasės mokinė Fausta Brunzaitė (konstrukcinės medžiagos), lll d klasės mokinys Splendid Didla (turizmas ir amatai), lll a klasės mokinė Emilija Kustrina (taikomasis menas, amatai ir dizainas). Šių metų olimpiada stebino darbų įvairove – kepiniai, uogienės, tekstilės gaminiai, medinės dėžutės ir kt. Olimpiados metu mokiniai turėjo per pusantros valandos atlikti savo kategorijos užduotis, jog įrodytų, kad darbai tikrai atlikti jų, vėliau išsamiai pristatė savo darbus.
Smagu, kad visi trys mokytojos A.Ramančuckienės mokiniai, dalyvavę olimpiadoje, savo amžiaus kategorijose ir srityse užėmė I-ąsias vietas. E. Kustrina su savo darbu keliaus į respublikinę technologijų olimpiadą, vyksiančią balandžio mėnesį Zarasuose.

E.Kustrina, III kl. mok.
Nuotraukos iš asmeninių archyvų