Konkursas „Bebras“ Alytaus kolegijoje subūrė informatikus

Šeštadienį, vasario 2-ą dieną, dalyvavome Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakultete vykusiame Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II-ame etape.
„Bebras“ yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką, kompiuterių mokslų studijas, kompiuteriją ir mokytojų, mokinių, visos visuomenės informatinį mąstymą.
Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmojo etapo, vykusio 2018 m. lapkričio 5–16 dienomis, dalyvių skaičius Lietuvoje siekė net keturiasdešimt keturis tūkstančius, o visame pasaulyje konkurse dalyvavo daugiau nei du milijonai iš daugiau nei šešiasdešimties šalių.
Konkurso antrasis etapas vyko septyniose aukštosiose Lietuvos mokyklose. Į jį kviečiami geriausiai I-ame etape pasirodę moksleiviai Į šį etapą buvo pakviesta aštuoniolika mūsų gimnazistų, vyko trylika.
Geriausiems konkurso „Bebras“ II-ojo etapo dalyviams buvo skirti I-III laipsnio diplomai, o Pagyrimo raštus gavo geriausiai uždavinius sprendę moksleiviai.
Džiaugiamės rezultatais – Eimantas Vaičiūnas užėmė I-ąją vietą respublikoje.
Alytaus regione I-ąją vietą užėmė Nojus Kochanauskas, II-ąją vietą- Emilija Butkevičiūtė, 11-ų klasių grupėje Astijus Simanavičius užėmė II-ąją vietą.

M.Plauskaitė, IT mokytoja