Matematika : kada, kur, kas?

Matematikos olimpiadoje, kurią nuotoliniu būdu organizavo Kauno „Saulės“ gimnazija, mergaičių komanda (I kl. mok. K. Maksvytytė, II kl. mok. M. Damynaitė, III kl. mok. U. Orinaitė, IV kl. mok. P. Ignatavičiūtė) užėmė ketvirtąją vietą. Olimpiadoje dalyvavo devyniolika komandų. Mokines rengė mokytojos – A .Menkevičienė, A. Ūsienė.
Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje vyko devynioliktoji Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti. Gimnazistai antrokai dalyvavo individualioje olimpiadoje, o pirmokai komandinėje. Pirmąją vietą laimėjo E. Vaičiūnas, trečiąją vietą – M. Damynaitė (mokyt. A. Ūsienė). Pirmokai – K.Maksvytytė, N. Šabasevičius, N. Kochanauskas – laimėjo ketvirtąją vietą, juos moko mokyt. A. Menkevičienė. Susumavus olimpiados rezultatus „Žiburio“ gimnazijos mokiniai užėmė antrąją vietą. Konkurse dalyvavo 16 antrokų ir aštuonios pirmokų komandos.
Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos organizavo I – IV klasių berniukų matematikos olimpiadą-konkursą „Matematikai apie istoriją kitaip“. „Žiburio“ gimnazijos komanda (I kl. mok. N. Šabasevičius, II kl. mok. M. Gusas, III kl. mok. P. Damynas, IV kl. mok. D. Matukaitis) užėmė trečiąją vietą . Olimpiadoje dalyvavo 18 komandų, mokinius rengė mokytojos A. Ūsienė ir A.Menkevičienė.

A. Ūsienė, tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė
Nuotraukos A. Volungevičiūtės, III kl.mok.