Protų kovos baigėsi!

Gruodžio 13-ąją įvyko finalinis „Žiburio” gimnazijos abiturientų organizuojamas „Protmūšio” turas. Penkis ketvirtadienius iš eilės gimnazistų komandos rinkosi aktų salėje gerai praleisti laiką bei atsakinėti į įvairius „Protmūšio” klausimus.
Šiemet dalyvavo net 13 komandų: „Atspėk”, „Saldainiukai”, „Prenumeruokit pewdiepie”, „Golden trio”, „Kodas “Žvaigždės“ ”, „Merginos + 1”, „Liūdni slibinai”, „Šefai”, „Kultūristai ir Svoris”, „Nežinom, ką ce darom”, „LINIAUSKAI”, „Proto bokštai” ir „Sumuštiniai“.
Šiais metais pergalę iškovojo komanda „Golden trio” (Miglė Kalinauskaitė, Monika Janušauskaitė, Adas Radzevičius, Miglė Damynaitė ir Liudvikas Juodsnukis), ši komanda surinko 155 taškus bendroje suvestinėje. Antros vietos nugalėtojai yra komanda „Atspėk” (Atėnė Žukovaitė, Paulina Mozūraitė, Andrėja Klimaitė, Gabija Juocevičiūtė bei istorijos mokytoja Vilija Juodsnukienė), surinkusi 145 taškus. Na, o trečia vieta atiteko komandai „Saldainiukai” (Gerda Minajevaitė, Povilas Damynas, Linas Vinkleris, Emilija Biesevičiūtė ir Splendid Didla), surinkusiai 139 taškus.
Finaliniame ture dalyviai, pasipuošę kalėdiniais megztiniais bei kalėdinėmis kepurėmis, mėgavosi saldžiais mandarinais ir kalėdine muzika. Antrosios ir trečiosios vietos nugalėtojai džiaugėsi iškovotu saldžiu prizu, na, o nugalėtojai iškovojo ne tik garbę, bet ir „Tango pizza & grill” dovanų kuponą.
Organizatorių vardu noriu padėkoti visiems dalyvavusiems, direktorės pavaduotojai Linai Malinauskienei. Taip pat norime palinkėti būsimiems abiturientams gero ir smagaus „Protmūšio” organizavimo!

Ugnė Šalčiūtė, abiturientė
Nuotraukos Miglės Buzaitės