Kalėdų belaukiant…

Gruodžio 10 d. mūsų mokykloje vyko jau antras adventinis renginys. Praėjusį pirmadienį pynėm kalėdinius vainikus, o susitikime su Radiant Didla bei jo žmona Diana prisiminėm krikščioniškąsias tradicijas advento metu. Svečiai kalbėjo apie švenčių prasmę, kaip žmogus iš tikrųjų turėtų paminėti advento laikotarpį. Labiausiai Radiant ir Diana Didlos akcentavo, jog žmogus neturėtų švęsti Kalėdų ryškiai, spalvingai, o turėtų leisti laiką su savo šeima, apmąstydamas savo poelgius, savo gyvenimą, pagrindines vertybes: taiką, viltį ir savivertę. Susitikimas buvo trumpas, bet labai įtaigus ir įdomus, svečių energinga kalba prikaustė visų dėmesį, privertė dar kartą apmąstyti tikrąją švenčių prasmę ir laiką, jų belaukiant.

Šarūnas Rūgys, IVC klasės mokinys