Tarptautinė „Be active“ savaitė

Tarptautinė judėjimo savaitė mūsų gimnazijoje prasidėjo integruota muzikos – kūno kultūros pamoka I d klasėje „Kamuolių perkusija“ , kurią vedė mokytojos R. Ruočkienė ir D. Šklėriūtė.
Vyko merginų ir vaikinų tinklinio turnyrai, merginų kvadrato varžybos. Vaikinų turnyro nugalėtojais tapo komanda „Matas ir ko“(M. Pagirys, P. Damynas, A. Mackevičius), antrąją vietą iškovojo komanda „Karolis ir ko“(K. Brūzga, S. Bartulis, I. Malinauskas), trečiąją – gerai žaidę pirmokai „Arnas ir ko“(P. Beliūnas, A.Levinskas, A. Baronas).
Merginų grupėje stipriausia buvo jau kelintą kartą visus stebinanti komanda „Miglės ir ko“ (M. Damynaitė, M. Kalinauskaitė, A. Vilkaitė), antrąją vietą iškovojo komanda „Rimgailė ir ko“ (R. Vyšniauskaitė, J. Mendelytė, B. Mendelytė), trečiąją – „Karolinos ir ko“ (K.Maščinskaitė, K. Petraškaitė, M. Buzaitė).
Kūno kultūros pamokų metu visą savaitę mergaitės žaidė kvadratą, o penktadienį išaiškėjo stipriausia srautų komanda – ja tapo ketvirtokės (J. Mendelytė, B. Mendelytė, A. Vilkaitė, M. Buzaitė, O. Dičkutė,V. Lupeikytė ), antrąją vietą kiek netikėtai iškovojo pirmokės(G. Tarasevičiūtė, G.Filipp, B. Paukštytė, R. Baltusevičiūtė, A. Siaurukaitė, R.Radžiūnaitė, G. Janukėnaitė, ), trečios liko trečiokės(G. Galinytė, A. Žilionytė, A. Volungevičiūtė, A. Žukovaitė, E. Danilevičiūtė, G. Jaruševičiūtė).
Smagu, kad mūsų mokiniai puikiai pasirodė ir šeštadienį Prienuose vykusioje sporto šventėje. Bėgimo varžybose sėkmė lydėjo žiburiečius – D. Matukaitis 2000 m. bėgimo distancijoje iškovojo I-ąją vietą, 1000 m. distancijoje merginų M-19 grupėje laimėjo A. Černiauskaitė, antrąją vietą užėmė J.Mendelytė, trečiąją – B. Mendelytė.Fotogalerija