KULTŪRINIŲ MAINŲ PROGRAMA SU UNIVERSITETINE PRIVAČIA AKADEMIJA SIETLE, VAŠINGTONO VALSTIJOJE, JAV

Programos tema „Kultūrinė kompetencija ir ambasadoriaus lyderystė“. Mokinių mainų trukmė 2 savaitės.

MIELI GIMNAZISTAI, atranka dalyvauti mainų programoje ir vykti į Sietlą, Vašingtono valstiją (Seattle, Washington state, the USA), 2018 m. lapkričio 5 d. – lapkričio 19 d. (datos gali keistis) atranka vyks rugsėjo 17 d., tikslesnis laikas dėl pokalbio bus nurodytas kiekvienam norinčiam dalyvauti atskirai.

Jums reikia:

• parašyti laisva forma motyvacinį laišką (anglų kalba) – kodėl jūs turėtumėte dalyvauti kultūrinių mainų programoje ir atstovauti Prienų „Žiburio“ gimnazijai Jungtinėse Amerikos Valstijose. Laišką pristatyti į gimnazijos raštinę arba atsiųsti elektroniniu paštu irmasnd@gmail.com (gimnazijos direktorei) iki rugsėjo 14 d. 16.00 val. (nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų).
  • mokėti anglų kalbą, būti iniciatyviam, tolerantiškam kitoms kultūroms, gebėti dirbti komandoje.

SVARBU:

• Kelionės ir draudimo išlaidos nebus padengiamos, teks ieškoti finansavimo (rėmėjų) šaltinių patiems. (Suma gali būti apie 700-900 eurų)
  • Apgyvendinimas, maitinimas, ekskursijos, praktiniai užsiėmimai bus finansuojami iš Sietlo Prep-University privačios mokyklos lėšų.
  • Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el.paštu: irmasnd@gmail.com arba telefonu +37061401884,
  • apsilankykite gimnazijos puslapyje https://ziburys.prienai.lm.lt/?page_id=9689 – pateikiama medžiaga apie jau įvykusius mainus.