Netradicinio ugdymo diena – Sporto ir menų diena

Birželio 14-ąją Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – Sporto ir menų diena. Šios iniciatyvos, organizuotos kūno kultūros ir menų mokytojų bei Prienų visuomenės sveikatos biuro darbuotojų, pagrindinis tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą bei meninę raišką, ugdyti jų teigiamą pažiūrį į sportą ir menus.
Nuo pat ryto „Žiburio“ gimnazistai ir „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai bandė savo jėgas sporto aikštyne petankės, smiginio, kamuolio spyrimo į vartus, pratimų su Fit Ball kamuoliais, piešimo ir sveikatos viktorinos rungtyse.
Iš berniukų geriausiai pasirodė 25 taškus surinkęs gimnazijos pirmokas Mantas Mikalkevičius. Antrą vietą, surinkę po 22 taškus, pasidalijo pirmokai Jaunius Dagilis ir Eimantas Vaičiūnas, trečias buvo pirmokas Martynas Gusas.
Mergaičių grupėje triumfavo gimnazijos trečiokė Saulė Kulvinskaitė (27 taškai) , antrą vietą (26 taškai) pasidalijo trečiokė Evelina Vitkauskaitė ir pirmokė Miglė Damynaitė, trečia vieta (25 taškai) atiteko pirmokei Kornelijai Radžiūnaitei.
Komandinėje įskaitoje, surinkusi 203 taškus, nugalėjo Ib gimnazijos klasė, antra vieta (126 taškai) atiteko Ic klasei, trečia (76 taškai) – IIIb klasei.

Olegas Batutis, gimnazijos kūno kultūros mokytojas