Matematikos konkurse „Kengūra“ sėkmingai dalyvavo „Žiburio“ gimnazistai

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ vyko 2018 m. kovo 15 dieną. Jame 9–10 klasių grupėje dalyvavo septyni pirmokai, aštuoni antrokai, 11–12 klasių grupėje – aštuoni trečiokai ir penki ketvirtokai. 9–10 klasių grupėje pirmokė Miglė Damynaitė pateko į respublikos penkiasdešimtuką, aplenkusi 9–10 klasių 97% mokinių, jos rezultatas rajone yra geriausias.
Konkurso organizatoriai padėkos raštais apdovanojo mokinius, pasiekusius geriausių rezultatų Prienų rajone:
I klasės:
I vieta – Miglė Damynaitė, III vieta – Martynas Gusas, IV vieta – Eimantas Vaičiūnas. Pirmokų mokytoja Aldona Ūsienė.
II klasės:
I vieta – Povilas Damynas, II vieta – Austėja Malinauskaitė. Antrokų mokytoja Aušra Menkevičienė.
III klasės:
I vieta – Danielis Matukaitis, II vieta – Orestas Aleksynas, III vieta – Lukas Ališauska. Trečiokų mokytoja Aušra Menkevičienė.
IV klasės:
I vieta – Justinas Valčiukas (mokytoja Zina Dobilienė); II vieta – Julius Rasimas, III vieta – Aurelija Valčiukaitė (mokytoja Aušra Menkevičienė).

Aldona Ūsienė, tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė
Nuotraukos iš asmeninių albumų