Gimnazisčių pranešimas apie netradicinių mokymo metodų naudą mokiniams sulaukė tarptautinio pripažinimo

Prienų „Žiburio“ gimnazija kartu su Vilniaus bei Kauno mokyklomis dalyvauja VDU „Rasos“ gimnazijos vykdomame tarptautiniame projekte „Pasaulio universitetai mokykloms“ (The World Universities to Schools), jo organizatorė gimnazijoje – anglų kalbos mokytoja Vilija Gustaitytė.
Birželio 4-ąją mūsų gimnazijos trečiokės Karolina Petraškaitė, Akvilė Vitkauskaitė, Erika Liniauskaitė ir Akvilė Tirvaitė su mokytoja Vilija Gustaityte dalyvavo internetinėje tarptautinėje mokinių konferencijoje „Pasaulio universitetai mokykloms“. Gimnazistės skaitė pranešimą apie netradicinių mokymo metodų naudą mokiniams (A Student’s Perspective: The Benefits Of Non-Traditional Teaching Methods). Mokinės savo pranešime rėmėsi Erasmus Nuolatinių studijų tarptautinių programų studentų iš JAV, Italijos, Prancūzijos bei Maroko mūsų gimnazijoje vestomis netradicinėmis anglų kalbos pamokomis bei pristatė po pamokų sukurtas užduotis, trumpus filmukus, pristatymus bei viktorinų klausimus, kurie paskelbti feisbuke tarptautinio projekto puslapyje.
Pranešimai buvo vertinami įvairiose kategorijose. Komisiją sudarė VDU Tarptautinių studijų studentai iš Japonijos, JAV, Maroko, Prancūzijos, Italijos, Azerbaidžano bei Indijos. Džiugu, jog mūsų komanda laimėjo geriausios kokybės ir struktūros pranešimo nominaciją (Prevailing quality and structure).

Informacija