Rajoninio technologijų olimpiados turo nugalėtojai – Prienų „Žiburio“ gimnazistai

Šaltą vasario 25 rytą būrys mokinių susirinko į Prienų „Žiburio“ gimnaziją su nuostabiais darbeliais, skirtais technologijų olimpiadai. „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ – neįprastas, tačiau simboliškas šių mokslo metų rajoninės technologijų olimpiados pavadinimas.
Technologijų olimpiadoje dalyvavo du „Žiburio“ gimnazistai, kuriuos ruošė technologijų mokytojai Audronė Ramančuckienė ir Petras Kačiušis. Erikas Mažeika, IIId klasės mokinys, olimpiadoje pristatė stalą „Šimtadalį“, IIIa klasės mokinė Gerda Marcinkevičiūtė pagamino šimto lapų knygą „Yra šalis, kur upės teka…“
Olimpiadoje Erikas Mažeika surinko maksimalų taškų skaičių, tad jis jau antrus metus iš eilės dalyvaus respublikinėje olimpiadoje Šiauliuose. Gimnazistė Gerda Marcinkevičiūtė taip pat surinko maksimalų taškų skaičių ir dalyvaus tautodailės ir amatų moksleivių konkurse „Sidabro vainikėlis“.

Gerda Marcinkevičiūtė

322 (viso peržiūrų) 7 (vienos dienos peržiūros)