„Žiburio“ gimnazistai dalyvavo geografijos pamokoje ir konkurse „Adventur 2018“

Sausio 26-ąją I–IV klasių gimnazistai kartu su geografijos mokytoja Vilma Maliaukiene ir IIIa klasės vadove Levute Karčiauskiene, kaip ir praeitais metais, lankėsi Vilniuje, LITEXPO rūmuose, „Advertur 2018“ – šeštoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje.
Penktadienį parodoje dalyviai turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis kelionių agentūromis ir jų teikiamais pasiūlymais, aplankyti Lietuvos savivaldybių ekspozicijas, dalyvauti įvairiuose konkursuose bei laimėti prizus.
Taip pat parodoje vyko 6–12 klasių moksleiviams geografijos žinių konkursas, kurį jau trečius metus organizuoja LGMA (Lietuvos geografijos mokytojų asociacija). Jame mūsų gimnazijai atstovavo I klasės mokiniai Sofija Volungevičiūtė, Justas Kavaliauskas ir Felicija Balčiukynaitė, II klasės mokinės Ugnė Orinaitė, Atėnė Žukovaitė ir Paulina Mozūraitė, IIIa klasės mokiniai Šarūnė Malinauskaitė ir Kevinas Karpavičius bei IV klasės mokinės Daina Mazuronytė, Lijana Ežerskytė ir Ugnė Juciūtė.
Po konkurso vyko netradicinė geografijos pamoka, per kurią LGMA nariai pasakojo apie praėjusių metų kelionę į Islandiją. Pamokoje detaliai papasakojo apie salos geografiją, kultūrą, maistą ir lankytinas vietas.
Ši išvyka – įdomi, gyva ir interaktyvi geografijos pamoka, kuri suteikė galimybę visiems smagiai praleisti laiką bei sužinoti įdomių geografinių faktų!

Ugnė Šalčiūtė
Nuotraukos Miglės Buzaitės

473 (viso peržiūrų) 2 (vienos dienos peržiūros)