„Aukštųjų mokyklų mugėje 2018“ lankėsi daug „Žiburio“ gimnazistų

Sausio 17–ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko „Aukštųjų mokyklų mugė 2018“, kurią organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) ir UAB „Ekspozicijų centras“. Mugėje dalyvavo ne tik aukštosios mokyklų, bet ir kolegijų bei profesinio mokymo parengiamųjų centrų komandos. Būsimi studentai mugėje galėjo pasižvalgyti, paklausti konsultantų apie bet kurią profesiją, taip pat atlikti praktines užduotis.
Į šią parodą vyko visi norintys „Žiburio“ gimnazijos antrokai: jie pavasarį turės rinktis individualų ugdymo planą – būsimų studijų kryptį. Taip pat džiugu, kad gimnazijos direktorės pavaduotojos Daivos Sabanskienės iniciatyva buvo sudaryta galimybė į parodą vykti ir gimnazijos trečiokams: jie turėjo puikią galimybę dar kartą pasitikrinti, ar pasirinko sau tinkamą IUP, ar renkasi tinkamą sau specialybę.
Pakalbinta Prienų „Žiburio“ gimnazijos psichologė, karjeros planavimo specialistė Janina Kuncienė pasidžiaugė, kad išvyką suplanuoti pavyko puikiai, daug mokinių domėjosi įvairių mokyklų ekspozicijomis ir rūpimais klausimais kalbino konsultantus. Karjeros planavimo specialistės ir kitų gimnazijos mokytojų bei administracijos iniciatyva gimnazistai kasmet apsilanko Kaune vykstančioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“.

Gerda Marcinkevičiūtė
Nuotraukos Eriko Mažeikos