GIMNAZISTĖ AGNĖ ČERNIAUSKAITĖ: „BE SPORTO NEĮSIVAIZDUOJU SAVO GYVENIMO“

Spalio 15 dieną bėgimo varžybose „Kauno ruduo 2016“ 2,5 km distancijoje Prienų „Žiburio“ gimnazistė pirmokė Agnė Černiauskaitė užėmė pirmąją vietą. Didžiuojamės gimnazistės pasiekimais ir linkime toliau siekti užsibrėžtų tikslų! Kalbiname Agnę.

Kas Tave paskatino domėtis sportu?

Ankstesnėje mokykloje man gerai sekėsi kūno kultūra, mokytojai vis sakydavo, kad turėčiau lankyti lengvąją atletiką, draugės ir tėvai taip pat labai skatino, tad sporto centre pradėjau lankyti lengvosios atletikos užsiėmimus.

Kodėl pasirinkai būtent bėgimą?

Bandžiau sportinį ėjimą, sekėsi gerai, bet man nepatiko. Jaučiuosi gerai bėgdama, tai man teikia laimę, todėl ir nusprendžiau tuo užsiimti.

Kas Tave treniruoja?

Mane treniravo Gražina Goštautaitė, o dabar –  trenerė Lina Damukaitienė. Taip pat lankau lengvąją atletiką ir „Žiburio“ gimnazijoje, treniruojuosi pas kūno kultūros mokytoją Dalią Šklėriūtę.

Kiek kartų per savaitę treniruojiesi?

Treniruotės vyksta visomis savaitės dienomis, išskyrus ketvirtadienį ir sekmadienį. Mano laisvalaikis taip pat skirtas lengvajai atletikai. Dažniausiai važiuoju į varžybas arba bėgioju savo malonumui.

Ką Tau gyvenime reiškia sportas?

Sportas – mano hobis. Be sporto neįsivaizduoju savo gyvenimo.

Liucija Ališauskaitė
Nuotraukos iš Agnės Černiauskaitės asmeninių albumų