EUROPOS JUDĖJIMO SAVAITĖ PRIENŲ „ŽIBURIO“ GIMNAZIJOJE

Jau trečius metus iš eilės Prienų „Žiburio“ gimnazistai dalyvauja Europos judėjimo savaitės renginiuose. Šiemet gimnazijoje  šiai akcijai skirti sporto renginiai vyko rugsėjo 14-16 dienomis.
Trečiadienį ir ketvirtadienį gimnazijos kieme buvo organizuotos judriosios pertraukos, per kurias gimnazistai buvo kviečiami mankštintis.
Ketvirtadienį po 7 pamokų sporto aikštyne vyko gimnazistų kvadrato ir krepšinio varžybos. Merginų kvadrato varžybose dalyvavo šešios komandos: pirmąją vietą iškovojo ketvirtokės, antrąją – Ild klasės gimnazistės, trečioji vieta atiteko Ic klasės komandai. Vaikinų krepšinio varžybose 3×3 pirmąją vietą laimėjo ketvirtokai, antrąją – IId klasės mokiniai, treti liko „Lukas ir ko“.
Penktadienį po 6 pamokų mokiniai rinkosi žaisti paplūdimio tinklinio. Merginų grupėje geriausiai žaidė ketvirtokių komanda „Žvėrys“, antroji vieta atiteko komandai „Netyčiukės“, trečioji liko trečiokių rinktinė. Vaikinų grupėje stipriausia buvo ketvirtokų komanda „Traumos“, antri – „Povilas ir ko“, treti – „Tomas ir ko“.

Gimnazijos kūno kultūros mokytoja Dalia Šklėriūtė
Miglės Buzaitės ir Miglės Kazlauskaitės nuotraukos